O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Zdraví » Článek

Soutěžte o balíček pro podzimní pohodu

14. 11. 2017

Pochmurné počasí, kratší dny a do toho spousta úkolů v práci i doma. I proto podzim často vnímáme jako období, které má k pohodě daleko. Byla by ale škoda malovat čerty na zeď, když místo toho můžete s rodinou nebo přáteli vyrazit ven pouštět draky nebo se vrátit do dětských let a vyrábět zvířátka ze spadaných kaštanů. Abychom vám podzimní dny zpříjemnili i my, připravili jsme pro vás soutěž o balíček doplňků stravy značky Liftea, které mohou k vaší podzimní pohodě přispět.

Imunita i antioxidační účinky

Na podzim si naše tělo zaslouží podpořit, protože se musí vypořádat se střídajícími teplotami i úbytkem denního světla. Celou řadu příznivých účinků na naše tělo má kurkumin, který nejspíš znáte jako žlutooranžové přírodní barvivo ze směsi koření kari. V čisté formě se kurkumin získává extrakcí z kořene rostliny kurkuma, která je příbuzná zázvoru a pěstuje se především v Číně, Indonésii a Indii. Pokud jde o naše tělo, má kurkumin příznivý vliv na imunitu a dobře známé jsou také jeho antioxidační účinky. Dále prospívá například játrům, která chrání a regeneruje, a příznivý vliv má i na krevní oběh a normální hladinu cholesterolu. Vysoce koncentrovaný a dobře vstřebatelný kurkumin obsahuje doplněk stravy Liftea Kurkumin, který je součástí balíčku připraveného pro výherce naší soutěže.

Podzimní pohoda s třezalkou

Na sluníčko, které nám v létě dodávalo optimismus i v náročnějších chvílích, se na podzim nemůžeme spolehnout. Vyzkoušet však můžete jiný z darů přírody. Je jím třezalka tečkovaná. Extrakt z její nati přispívá ke zklidnění emocí a zmírňuje pocity úzkosti, nervozity a stresu. Má příznivý vliv i na pocit duševní pohody a rovnováhy a podporuje dobrou náladu. Výherce naší soutěže se může těšit i na doplněk stravy Liftea Třezalka, který extrakt z této rostliny přináší v praktické formě tablet.

Sladké sny

Vyhlídka odpočinku po náročném podzimním dni je lákavá pro všechny kromě těch, které místo klidného spánku čeká nekonečné převalování. I na ty, kteří dlouho do noci počítají ovečky, jsme mysleli při přípravě balíčku pro výherce. Nechybí v něm proto doplněk stravy Liftea Sladké sny, který obsahuje osvědčenou kombinaci extraktů z kořene kozlíku lékařského a chmelových šištic spolu s vitamínem B6. Přispívá ke zkrácení doby usínání a zlepšení kvality spánku. 

Pravidla soutěže

Balíček obsahující 2 x doplněk stravy Liftea Kurkumin, 1 x doplněk stravy Liftea Třezalka a 1 x doplněk stravy Liftea Sladké sny mohou získat tři z vás. Pokud se chcete do soutěže zapojit, odpovězte správně na soutěžní otázku:

Ze které části rostliny kurkuma pochází kurkumin obsažený v doplňku stravy Liftea Kurkumin?

  • a) Z listu
  • b) Z květu
  • c) Z kořene

Více informací a správnou odpověď najdete na www.liftea.cz

Správné odpovědi zasílejte nejpozději do 28. 11. 2017 na e-mail soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Balíček Liftea.


publikováno: 14. 11. 2017, v rubrice Zdraví
Štítky: dokonalá péče, kosmetika, péče o tělo, soutěž

Nejčtenější články v rubrice Zdraví:

Další články v rubrice Zdraví:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (35.46%)
Používám speciální přípravky (20.7%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.51%)
Dělám si domácí masky (23.32%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš