O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Zdraví » Článek

Soutěžte o balíček pro podzimní pohodu

14. 11. 2017

Pochmurné počasí, kratší dny a do toho spousta úkolů v práci i doma. I proto podzim často vnímáme jako období, které má k pohodě daleko. Byla by ale škoda malovat čerty na zeď, když místo toho můžete s rodinou nebo přáteli vyrazit ven pouštět draky nebo se vrátit do dětských let a vyrábět zvířátka ze spadaných kaštanů. Abychom vám podzimní dny zpříjemnili i my, připravili jsme pro vás soutěž o balíček doplňků stravy značky Liftea, které mohou k vaší podzimní pohodě přispět.

Imunita i antioxidační účinky

Na podzim si naše tělo zaslouží podpořit, protože se musí vypořádat se střídajícími teplotami i úbytkem denního světla. Celou řadu příznivých účinků na naše tělo má kurkumin, který nejspíš znáte jako žlutooranžové přírodní barvivo ze směsi koření kari. V čisté formě se kurkumin získává extrakcí z kořene rostliny kurkuma, která je příbuzná zázvoru a pěstuje se především v Číně, Indonésii a Indii. Pokud jde o naše tělo, má kurkumin příznivý vliv na imunitu a dobře známé jsou také jeho antioxidační účinky. Dále prospívá například játrům, která chrání a regeneruje, a příznivý vliv má i na krevní oběh a normální hladinu cholesterolu. Vysoce koncentrovaný a dobře vstřebatelný kurkumin obsahuje doplněk stravy Liftea Kurkumin, který je součástí balíčku připraveného pro výherce naší soutěže.

Podzimní pohoda s třezalkou

Na sluníčko, které nám v létě dodávalo optimismus i v náročnějších chvílích, se na podzim nemůžeme spolehnout. Vyzkoušet však můžete jiný z darů přírody. Je jím třezalka tečkovaná. Extrakt z její nati přispívá ke zklidnění emocí a zmírňuje pocity úzkosti, nervozity a stresu. Má příznivý vliv i na pocit duševní pohody a rovnováhy a podporuje dobrou náladu. Výherce naší soutěže se může těšit i na doplněk stravy Liftea Třezalka, který extrakt z této rostliny přináší v praktické formě tablet.

Sladké sny

Vyhlídka odpočinku po náročném podzimním dni je lákavá pro všechny kromě těch, které místo klidného spánku čeká nekonečné převalování. I na ty, kteří dlouho do noci počítají ovečky, jsme mysleli při přípravě balíčku pro výherce. Nechybí v něm proto doplněk stravy Liftea Sladké sny, který obsahuje osvědčenou kombinaci extraktů z kořene kozlíku lékařského a chmelových šištic spolu s vitamínem B6. Přispívá ke zkrácení doby usínání a zlepšení kvality spánku. 

Pravidla soutěže

Balíček obsahující 2 x doplněk stravy Liftea Kurkumin, 1 x doplněk stravy Liftea Třezalka a 1 x doplněk stravy Liftea Sladké sny mohou získat tři z vás. Pokud se chcete do soutěže zapojit, odpovězte správně na soutěžní otázku:

Ze které části rostliny kurkuma pochází kurkumin obsažený v doplňku stravy Liftea Kurkumin?

  • a) Z listu
  • b) Z květu
  • c) Z kořene

Více informací a správnou odpověď najdete na www.liftea.cz

Správné odpovědi zasílejte nejpozději do 28. 11. 2017 na e-mail soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Balíček Liftea.


publikováno: 14. 11. 2017, v rubrice Zdraví
Štítky: dokonalá péče, kosmetika, péče o tělo, soutěž

Nejčtenější články v rubrice Zdraví:

Další články v rubrice Zdraví:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (37.07%)
Používám speciální přípravky (21.01%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.37%)
Dělám si domácí masky (21.56%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš