O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Zdraví » Článek

Soutěžte o balíček doplňků stravy jako stvořených pro předvánoční čas

30. 11. 2017

Vybrat dárky, které potěší, napéct, naklidit, naplnit ledničky i spíže a zároveň si užít předvánoční společenské akce s přáteli. Přípravy na svátky klidu jsou někdy pořádně hektické, a tak není na škodu podpora. Proto jsme pro vás připravili soutěž o balíček doplňků stravy značky Floradix, které se mohou v prosinci hodit.

Čas doplnit železné zásoby

Únava v předvánočním shonu vás asi nepřekvapí. Pokud ji však na sobě pozorujete delší dobu, zbystřete. Může se totiž jednat o jeden z častých projevů nedostatku železa, tedy stopového prvku, který naše tělo nutně potřebuje, ale nedokáže si jej samo vytvořit. K dalším signálům, jimiž se tělo hlásí o doplnění železných zásob, patří například bledá pokožka, často včetně očních víček, dásní a sliznice zevnitř rtů, nebo lámavé nehty. Hlavním zdrojem železa je pro naše tělo pestrá a vyvážená strava, kterou si bohužel ne vždy dopřáváme. K doplnění železa proto slouží i tekutý přípravek Floradix Železo+ vyrobený z přírodních surovin. Kromě dobře vstřebatelného organického železa obsahuje i látky podporující jeho vstřebávání, konkrétně vitamín C a výtažky z ovocných šťáv. Ve vyváženém složení doplňku stravy Floradix Železo+ nechybí ani další tělu prospěšné látky, jako jsou vitamíny skupiny B a výtažky z bylin, k nimž patří kopřiva nebo fenykl.

Příjemně strávené svátky

Mikulášskou nadílkou a ochutnáváním při pečení cukroví to začíná, svátečním hodováním vrcholí a silvestrovskou oslavou končí – zkrátka, blíží se období, ve kterém jídlo hraje jednu z hlavních rolí. Pokud chcete o Vánocích potěšit i své zažívání vyzkoušejte sílu vybraných hořkých bylin, k nimž patří hořec, fenykl nebo vachta trojlistá. Hořké byliny obsahují hořčiny, které mimo jiné dráždí chuťové receptory na jazyku, a tím reflexně vyvolávají vylučování slin. Při styku se sliznicí žaludku navíc přispívají k produkci žaludečních šťáv potřebných pro trávení. Kombinaci hořkých bylin doplněných blahodárně působícími aromatickými bylinami obsahuje tekutý doplněk stravy Floradix Gallexier. Díky pampelišce, artyčoku, fenyklu, kurkumě, zázvoru, kardamomu, vachtě trojlisté a dalším bylinám podporuje produkci tělu vlastních trávicích šťáv, a tak přispívá k normálnímu trávení i v případě těžkých a tučných jídel.

Soutěžte s námi

Balíček obsahující doplňky stravy Floradix Železo+ a Floradix Gallexier získají tři výherci naší soutěže. Pokud se do ní chcete zapojit, pošlete nám správnou odpověď na soutěží otázku:

Příznivý vliv na zažívání je přisuzován:

  • a) Sladko-kyselé omáčce
  • b) Některým hořkým bylinám
  • c) Horkým malinám s vanilkovou zmrzlinou

Nápovědu i více informací o doplňcích stravy značky Floradix najdete ZDE.

Správné odpovědi zasílejte do 14. 12. na e-mail soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Floradix Gallexier.


publikováno: 30. 11. 2017, v rubrice Zdraví
Štítky: soutěž, zdraví

Nejčtenější články v rubrice Zdraví:

Další články v rubrice Zdraví:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.33%)
Používám speciální přípravky (20.81%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.5%)
Dělám si domácí masky (22.37%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš