O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Zdraví » Článek

Soutěžte a docílíte zářivého úsměvu s Orbit!

30. 9. 2014

Krásný a zdravý úsměv je důležitý pro všechny. Jsou ale povolání, kde se jakékoliv zanedbání v tomto směru neodpouští. Takovým příkladem je branže modelky. Ženy a dívky z této profese o sebe musí pečovat po všech stránkách – zářivý úsměv a svěží dech není ceněná výjimka, nýbrž základní povinnost. V takovém případě skvěle poslouží žvýkačka bez cukru Orbit Professional s mikrogranulemi, jež chrání zuby před vznikem zubního kazu. Žvýkačky jsou dostupné v běžné obchodní síti za 13,90 Kč.

Modelkou jedině se zářivým a krásným úsměvem

Profesionálka ve své branži – modelka a bývalá manažerka Simony Krainové Bori Dušíková potvrzuje, že bez úsměvu, na který je radost pohledět, to jednoduše nejde. Modelky však mívají hektické pracovní dny a nemohou si v jeho průběhu vyčistit zuby. V takovém případě skvěle poslouží žvýkačka bez cukru Orbit Professional. Zajistí svěží dech a pečuje o zdravý úsměv kdykoliv během dne.

Stránky módních časopisů, přehlídky a různé společenské akce často zdobí modelky. Umíte si ale představit modelku bez krásného a zdravého úsměvu? Takovou patrně nenajdete. „Úsměv je v každém oboru důležitý. Zdravý úsměv je ale v oblasti módy, respektive v zábavním průmyslu, nezbytnou součástí každodenní práce. Modelka bez krásného a zdravého úsměvu nemá šanci na úspěch,“ říká Bori Dušíková.

O čem vypovídá váš úsměv?

Úsměvem ukazujeme druhým trochu více ze své osobnosti, náš úsměv vypovídá hodně o naší nátuře, rozpoložení, upřímnosti apod. Při práci modelky je tedy o to důležitější, aby úsměv působil mile, přirozeně, zdravě a krásně. Bori Dušíková dodává: „Pro klienta je při výběru modelky důležité, aby měla pozitivní vyzařování, které z mého pohledu představuje i prozrazuje právě úsměv. Podle mne by ale péče o zuby neměl záviset na práci, kterou děláte, ale měla by být automatickou součástí každodenní hygieny. Je proto důležité chodit k zubaři minimálně jednou ročně a vždy po jídle žvýkat žvýkačku bez cukru. Je to i má dennodenní záchrana během připrav přehlídky, nebo na dlouhých pracovních cestách.“

Žvýkačky bez cukru Orbit Professional jsou vhodným a praktickým pomocníkem nejen pro modelky, ale pro každého, kdo nemá po jídle možnost vyčistit si zuby.

Žvýkačky navíc obsahují mikrogranule, které stírají ze zubů zbytky potravy, odstraňují povlak z povrchu zubu a zabraňují vzniku zubního kazu. Žvýkačky bez cukru vyrovnávají pH v ústech, podporují tvorbu slin a pomáhají chránit Vaše zuby.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje stomatolog, který odpovídá na dotazy ohledně zdraví zubů na www.orbitklub.cz

  1. Jakub Smrček
  2. Jan Smrk
  3. Josef Smrkový

Správné odpovědi zasílejte do 20.10.2014 na soutez@npmedia.cz s označením Orbit. Pět správných odpovědí odměníme balíčky Orbit v hodnotě 500 Kč.


publikováno: 30. 9. 2014, v rubrice Zdraví
Štítky: nápoje a potraviny, péče o tělo, pro dobrou chuť, zdraví

Nejčtenější články v rubrice Zdraví:

Další články v rubrice Zdraví:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.33%)
Používám speciální přípravky (20.81%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.5%)
Dělám si domácí masky (22.37%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš