O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Zdraví

10 triků, jak v zimě a během Vánoc nepřibrat

8. 12. 2017

Trpíte nočními můrami, že se na Vánoce nevejdete do svých oblíbených džínů a z fotek se budete mračit s dvojitou bradou? Poradíme vám pár triků, jak se dočkat Nového roku bez dárečku v podobě kil navíc.


Jaké jsou nejúčinnější způsoby v boji proti chřipce a nachlazení?

6. 12. 2017

Podzim je pro většinu z nás obdobím pestrobarevné přírody a legitimního povalování se v posteli, ke kterému sychravé počasí přímo svádí. Ruku v ruce s ním však přichází i nechvalně známá chřipka, podzimní nachlazení a další projevy oslabené imunity. Jak s podzimními nemocemi bojovat a ještě lépe, jak se jim letos úplně vyhnout?


Soutěžte o balíček doplňků stravy jako stvořených pro předvánoční čas

30. 11. 2017

Vybrat dárky, které potěší, napéct, naklidit, naplnit ledničky i spíže a zároveň si užít předvánoční společenské akce s přáteli. Přípravy na svátky klidu jsou někdy pořádně hektické, a tak není na škodu podpora. Proto jsme pro vás připravili soutěž o balíček doplňků stravy značky Floradix, které se mohou v prosinci hodit.


Soutěžte o podzimní výbavu pro váš organismus

24. 11. 2017

Podzim je období krásné, leč zároveň náročné pro náš organismus. Tělo se musí vypořádat s výkyvy teplot venku i s přechody z chladného počasí do vyhřátých místností, v nichž je často topením vysušený vzduch. Zároveň už nemáme takovou chuť na ovoce a zeleninu jako v parném létě, a tak tělu ne vždy dodáváme potřebné vitamíny. Abychom potěšili vás i vaše tělo, vyhlašujeme soutěž o balíček doplňků stravy značky Floradix, které si můžete dopřát v chutné a praktické tekuté formě.


Soutěžte o novinku, se kterou si péči o pleť opravdu vychutnáte

20. 11. 2017

O svou pleť nemusíte pečovat jen v koupelně u zrcadla. Mladistvý vzhled i pružnost pleti můžete podpořit i při snídani nebo svačince, a to díky chutnému nápoji s vysokým obsahem hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové. Stačí vyzkoušet takzvaně nutrikosmetický přípravek Liftea COLAGENOVA HA s vanilkovou a nově také s čokoládovou příchutí.


Co jste možná nevěděli o účincích kozího mléka

18. 11. 2017

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč je každé dítě jiné? Jak a kdy se u něj vyvíjí mozek, schopnost učení, paměť, soustředění? Jak to, že některé dítě je divoké a jiné klidné? Existuje nějaká možnost, jak své dítě podpořit? A proč zrovna moje dítě trpí ADHD? To jsou otázky, které si klademe v souvislosti s rozvojem dětské psychiky, která je velmi složitá. Pokusíme se proniknout do tajů dětského mozku a zodpovědět si ty hlavní otázky


Dopřejte svému organismu restart v podobě podzimního detoxu. Odměnou vám bude lepší nálada i úbytek

15. 11. 2017

Pokud jste se během letních měsíců příliš nehlídali a snadno podléhali nástrahám v podobě nezdravého smaženého jídla, ochlazujících drinků s obsahem alkoholu, sladkých zmrzlin a ochucených ledových káviček, patrně jste si nevědomky zahltili organismus řadou toxických látek. Proto pokud se s příchodem podzimních měsíců cítíte vyčerpaní, podráždění a každá sebemenší fyzická námaha vás vyřadí z běžného chodu i na několik dní, měli byste pouvažovat o celkové detoxikaci organismu.


Soutěžte o balíček pro podzimní pohodu

14. 11. 2017

Pochmurné počasí, kratší dny a do toho spousta úkolů v práci i doma. I proto podzim často vnímáme jako období, které má k pohodě daleko. Byla by ale škoda malovat čerty na zeď, když místo toho můžete s rodinou nebo přáteli vyrazit ven pouštět draky nebo se vrátit do dětských let a vyrábět zvířátka ze spadaných kaštanů. Abychom vám podzimní dny zpříjemnili i my, připravili jsme pro vás soutěž o balíček doplňků stravy značky Liftea, které mohou k vaší podzimní pohodě přispět.


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.48%)
Používám speciální přípravky (20.79%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.48%)
Dělám si domácí masky (22.24%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš