O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Článek

Probiotika k utlumení zažívacích potíží

15. 8. 2011

Je všeobecně známo, že pro zdraví člověka má velký význam vyrovnaná mikroflóra tlustého střeva. Tato křehká rovnováha může být snadno narušena vnějšími vlivy. Nejčastěji to je nevyvážená strava, léčba antibiotiky, stres, nebo cestování. Především v létě, kdy se chystáme na dovolenou, nás mohou trápit právě zažívací obtíže. Je proto dobré mít po ruce pomocníka, který nás těchto obtíží spolehlivě zbaví.

Účinky probiotik jsou vázané na jejich účinné množství. Profi-LACT Therapy poskytuje již v základní dávce 25 miliard a ve zvýšené 50 miliard CFU. To zaručuje rychlý účinek. Udávané počty bakterií jsou oproti jiným přípravků garantovány nikoliv při výrobě, ale na konci doby použitelnosti. Bakterie vydrží být vitální po dobu skladování 2 let.

V případě komplexu Profi-LACT THERAPY mluvíme o probiotiku nové generace – je to dáno nejen vysokou dávkou stabilního množství bakterií, ale i využitím genově čistých kmenů se specifickými účinky. Každý kmen v produktech profi-LACT má své specifické kmenové označení. To znamená, že spotřebitel si může dohledat studie a informace přímo k tomuto kmenu. Terapeutická účinnost na rychlou obnovu mikroflory je prokázána v rámci celého komplexu Profi-LACT Therapy.

Složení: Lactobacillus acidophilus NCFM, Lactobacillus paracasei Lpc-37, Bifidobacterium lactis Bl-04, Bifidobacterium lactis Bi-07, Bifidobacterium bifidum Bb-02.

Doporučené dávkování: 1–2 kapsle denně. Při gastrointesti­nálních obtížích (průjem, zácpa, nadýmání, špatné trávení apod.), k podpoře celkové imunity a udržení zdravé střevní flóry doporučujeme užívat 1× denně 1 kapsli.

Více naleznete na stránkách www.profilact.cz


publikováno: 15. 8. 2011
Štítky: tipy pro vás, zdraví

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.33%)
Používám speciální přípravky (20.81%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.5%)
Dělám si domácí masky (22.37%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš