O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Móda » Článek

Nová kolekce městských stylových batohů

2. 12. 2017

Do města dorazila nová kolekce batohů značky WE ARE ABLE TO KEEP , která se začíná čím dál víc prosazovat mezi milovníky módy a krásných věcí. Nikoho nenechá na pochybách, že se jedná o stylové batohy určené k městskému nošení. Tomu odpovídají i názvy jednotlivých modelů, jenž designéři značky pojmenovali podle známých čtvrtí velkých měst.

Batoh Taito Grafit/Taito White/Taito Craft

Ideální lehký městský batoh, který ukrývá sedm kapes, včetně skryté kapsy na zádech a oddělení na počítač až 15". Dokonale drží tvar i při částečném zaplnění. U tohoto modelu designéři použili unikátní membránový materiál Tyvek® od společnosti DuPont®, který napodobuje zmuchlaný papír. Současně je velice pevný, odolný a strach nemusíte mít ani z jeho bílé varianty. Bez obav ho můžete svěřit pračce. Nemusíte mít proto strach ani z jeho bílé varianty.

  • Cena 2 690 Kč

Batoh 90210 – Beverly Hills

Svým klasickým tvarem je ideálním společníkem pro každodenní život ve městě. Spolehnout se na něj můžete i při krátkodobém cestování. Navíc má tajnou kapsičku na zádech, o které budete vědět jenom vy. Batoh je kompletně nepromokavý, vyrobený z vysoce odolného a pevného nylonu. Batoh je v barevných variantách černá, šedá a fuchsiová.

  • Cena: 2 490 Kč

Batoh Neustadt Black/Neustadt Olive/Neustadt Grey

Minimalistický vzhled batohu v černé, olivové nebo šedé barvě snadno doplní každý outfit. Díky rychlému přístupu k notebooku, tajné kapse na cennosti i organizátoru uvnitř, budou každodenní přesuny ve městě ještě pohodlnější. Batoh s konstrukčním řešením Roll-Click umožňuje zvětšit objem až na 24 l. Nepromokavý a velice pevný materiál včetně zipu a gumového spodku oceníte v každém počasí.

  • Cena: 3 590 Kč

www.keeppacks.eu


publikováno: 2. 12. 2017, v rubrice Móda
Štítky: móda, styl, tipy pro vás

Nejčtenější články v rubrice Móda:

Další články v rubrice Móda:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.33%)
Používám speciální přípravky (20.81%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.5%)
Dělám si domácí masky (22.37%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš