O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Soutěžte o vstupenky na muzikálovou komedii Adam a Eva!

10. 5. 2014
Soutěž byla ukončena.

Divadlo Broadway pro Vás uvádí muzikálovou komedii Adam a Eva, na jejímž vzniku se podílela řada zkušených tvůrců, kteří jsou zárukou vtipného, zábavného a profesionálně odvedeného představení. Scénář napsal na motivy libreta Haliny Pawlowské scenárista a režisér představení Zdeněk Zelenka, mimo jiné autor muzikálů Rebelové a Golem. Scénická hudba i přes 30 písní, které v tomto muzikálu zazní, jsou dílem Bohouše Josefa, texty k písním psal v této umělecké oblasti debutující Boris Pralovszký, velice náročnou choreografii připravila Leona Qaša Kvasnicová, kostýmy navrhnul úspěšný kostýmní výtvarník Roman Šolc.

V hlavní roli Evy se můžete těšit na oblíbenou muzikálovou herečku Markétu Procházkovou. Do role Adama obsadil režisér Zdeněk Zelenka Martina Písařika . Herecky vděčnou roli Boha hraje Josef Laufer. Josef Vojtek se představí v roli Lucifera Malého Kaina, syna Adama A Evy Vám zazpívá Filip Antonio. Anděl čistoty Gabriel v podání Natalie Grossové. Tomáš Trapl zazáří ve výrazně komediální postav růžového anděla Jofiela. V dalších rolích této situační komedie, ve které je láska podrobována přímo ďábelským nástrahám, vystupuje celá řada dalších známých zpěváků a herců, například Dita Hořínková, Eliška Ochmanová, Michaela Zemánková a další. Muzikálová komedie o vzniku prvního hříchu a mnohdy marném odolávání svodům ďábla.

Divadlo Broadway Vás zve na představení muzikálové komedie Adam a Eva!

Soutěžte s námi!

Soutěžní otázka:

Kdo muzikálovou komedii Adam a Eva režíroval?

  1. Filip Renč
  2. Zdeněk Zelenka

Své odpovědi zasílejte na soutez@npmedia.cz s označením Adam a Eva do 16. 5. Tři správné odpovědi odměníme vstupenkami na na 17.5. od 14:00 hod.


publikováno: 10. 5. 2014, v rubrice Kultura a film
Štítky: akce, co nás zajímá

Nejčtenější články v rubrice Kultura a film:

Další články v rubrice Kultura a film:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (37.96%)
Používám speciální přípravky (21.12%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.4%)
Dělám si domácí masky (20.53%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš