O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Agent Provocateur vidí spojení mezi vůní a sváděním

16. 7. 2014

Inspirovaná femme fatale z Hollywoodu 40. let. Mysteriózní, svůdná, okouzluje své milence neodolatelnou touhou. Noční diva odhalující utajenou stranu sama sebe v čase západu slunce. Bezstarostná, nikdy neztrácí kontrolu. Smyslná a elegantní s velkým smyslem pro luxusní životní styl.

Elegantní svůdkyně

Moderní femme fatale využívající opojnou návykovou vůni k okouzlení jejích milenců, aby byla navždy zbožňována. Je ženou s úspěšnou kariérou, která pracuje tvrdě a hraje tvrdě. Je inteligentní, na úrovni, provokativní, zábavná a nebezpečná… V přestrojení ve svém všedním oděvu vás svede vypočítavým ženským chováním. Podmanivým půvabem a krásou ve stylu starého Hollywoodu, tato Femme FATALE vyzařuje sebedůvěrou, kterou ji všechny ženy závidí. Je ženou, kterou všichni muži chtějí… ale nemohou mít! 

Design voňavky

Tvar flakónu je elegantní, sexy a moderně broušený. Jeho ostře obroušené hrany a roviny vyjadřují nesčetné tváře ženy připoutávající k sobě pohledy okolí. Průhledné krystalické víčko používá stejně ostré hrany jako flakón, v jeho nitru se ukrývá tištěný ikonický podpis AP logo. Lesklý černý kovový kroužek a sprej vyjadřují moderní akcent souznící s elegantním dotekem růžového lemu. Diamantové vzorování nese i krabička vůně, její černý vnitřek prochází přes obal, až na vnější kartón a dodává mu celkové souznění. Inspirován strukturou Agent Provocateur, krabička je plasticky vzorovaná a dělá velký dojem před vytáhnutím samotného elegantního flakonu. Diamantový reliéf vytváří pozadí pro hranici centrálního pódia s lakovaným ikonickým logem. Óda na film Noir, design je moderní interpretací retro sofistikovaností, která odráží nekonvenční smysl pro kreativitu, volnost a krásu.

Co vám připomene vůně?

Návyková, podtrhnutá rysem vodních květin, se tato vůně stává zřetelným příkladem Femme Fatale. Strhující horní nóty jsou směsicí zmrzlé středomořské mandarinky, exkluzivního květu hrušně a návykového yuzu krému, pro svěží šťavnatý začátek. Rudnoucí květinové srdce se skládá z exotického a mysteriózního nočního květu datury, přeměňující se do jemnějšího tónu květu madam kamélie a do růžového asijského lotusu. To vše tvoří něžnou, elegantní a velmi ženskou vůni. Tělu vůně svou svěžestí dodává rozměr a texturu měsíční bambus se zářící hloubkou, zatímco pižmo tělo na tělo dodává druhou kůži smyslnosti. Indický černý šafrán dotváří temnější komplikovanost a svádí dlouho potom co odejde.

Perfumer: Jean-Claude Delville – Drom, USA

HORNÍ: zmrzlá středomořská mandarinka, exkluzivní květ hrušně, návykový yuzu krém

STŘEDNÍ: noční květ datury, květ kamélie, asijský růžový lotus

ZÁKLADNÍ: měsícem ozářený bambus, pižmo, indický černý šafrán

Ženskost ve vrstvách krajek

Koncept vůně si hraje s pozicí tvrdosti a něžnosti. Monica Cruz ztvárňuje roli temného potěšení v kampani představující vizi ženskosti zastoupenou ve vrstvách krajky a figurou definující spodní prádlo. Ztělesňuje dokonalou femme fatale, vyzařující smyslnost, lákající obdivovatele na její tajemnou vůni. “Je pro mě obrovským potěšením mít možnost pokračovat ve spolupráci s Agent Provocateur. Náš vztah započal před dvěma lety a já jsem velmi ráda, že se naše spolupráce rozrostla a rozvinula do nových oblastí. Je pro mě ctí, že ve mně vidí kvalitu, kterou si přejí komunikovat touto novou vůní. Věřím, že jsem na úkol připravena, a že si s nimi mohu znovu užívat spolupráci, stejně tak jak jsem si ji užívala od prvního okamžiku. “ – Monica Cruz

EXKLUZIVNĚ K DOSTÁNÍ V SÍTI SEPHORA


publikováno: 16. 7. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: parfémy a vůně, péče o tělo

Nejčtenější články v rubrice Kosmetika:

Další články v rubrice Kosmetika:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.33%)
Používám speciální přípravky (20.81%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.5%)
Dělám si domácí masky (22.37%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš