O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana

Téma: Hledáme vánoční dárky za vás

Think Doh – Sada

20. 12. 2016

Při nakupování dárků pro vaše děti mějte na paměti nejen to, co je potěší a zabaví, ale co jim v útlém věku může pomoci rozvíjet vlastní osobnost a důležité vlastnosti, jako je tvořivost, představivost a fyzické schopnosti. Vzdělávací hračky přitom nemusí být nudné. Na trhu je k dispozici spousta takových, které dětem nabízejí hodiny a hodiny nekonečné zábavy, zatímco ke vzdělávání dochází zcela přirozeně a nepozorovaně během hraní.

další články v tématu

Market

Podzimní veletrh dekorací představí nejnovější trendy

24. 8. 2016

Patříte mezi odborníky a obchodníky v oboru dekorací a dárků? Zajímáte se o bytové a kuchyňské doplňky? Chcete si před Vánocemi originálně vyzdobit vaše společenské prostory nebo interiér? Potom navštivte v termínu od 8. do 10. září 2016 jediný kontraktační veletrh v České republice zaměřený na dekorace, sklo, bytové a kuchyňské doplňky a dárkové zboží FOR DECOR & HOME. V moderních prostorách PVA EXPO PRAHA se můžete těšit na dvě výstavní haly plné atraktivních expozic od nejvýznamnějších firem na českém trhu.

více »

Fakta

Špatná péče o kontaktní čočky může poškodit váš zrak

17. 2. 2016

Kontaktní čočky nosí zhruba každý třetí Čech, který má problémy se zrakem. Častěji je volí mladí lidé od 20 do 29 let věku, zejména ženy. I nošení kontaktních čoček má ale svá pravidla. Pokud se jimi jejich majitelé neřídí, mohou si způsobit nepříjemné záněty i trvalé poškození zraku.

více »

Patroni pomáhájí klukům z dětských domovů postavit se na vlastní nohy. Pomozte i vy!

23. 2. 2017

Po celé ČR se už 4 roky pravidelně schází několik desítek mužů se svými svěřenci, na které čeká kritický moment opuštění dětského domova. Patroni dospívající kluky podporují v tomto obtížném životním období a pomáhají jim při vstupu do samostatného života. Do projektu Patron se mohou zapojit nejen jednotlivci, ale třeba také firemní týmy.


Smartphone Moto M: poklad v prémiovém designu

22. 2. 2017

Nejnovější smartphone Moto M z dílny Lenovo představuje vysoce výkonné a zároveň odolné zařízení, jež se svými uživateli udrží krok za všech okolností. Jeho dominantou je luxusní celokovový design, který zaujme kvalitou svého zpracování. Stačí se přihlásit pomocí čtečky otisků prstů a spanilá jízda může začít. Osmijádrový procesor, 3 GB operační paměti, vynikající fotoaparáty nebo ochrana proti náhodnému polití jsou jen začátek. Moto M má v rukávu celou řadu dalších zajímavých funkcí a vlastností, které jsou uživatelům plně k dispozici.


Soutěž s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

21. 2. 2017

Do světa krásy, pohody i zdravého životního stylu již po třiadvacáté srdečně zve tým kosmetického veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2017, který se pořádá 10. a 11. března 2017 v Pražském veletržním areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany.


Lenovo přináší vlnu inovací pro chytrou domácnost

20. 2. 2017

Uživatelé v dnešní době očekávají, že zařízení budou vytvořená přímo na míru a budou přesně vyhovovat jejich požadavkům ať už doma, v kanceláři, nebo na cestách. Lenovo proto představilo na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES celou řadu zajímavých produktů, které ztělesňují motto „different innovates better.”


Existuje důvod, proč se vám v kavárně pracuje lépe. A kofeinem to není! Naordinujte si „šum“.

19. 2. 2017

Všichni víme, že neustálá kontrola e-mailů a sociální sítě jsou největší zhoubou naší produktivity. Je tu ale ještě jeden viník, který vyčerpává naše duševní zdroje: hluk!


Lyžařské zákony aneb kdy máme nárok na náhradu škody?

17. 2. 2017

Zima je v plném proudu a řada z nás vyráží užít si zimní radovánky v lyžařských areálech. Lyžování je oblíbeným, i když někdy nebezpečným sportem. Úrazy na sjezdovkách nejsou ojedinělé. Právo proto proniká i na zasněžené svahy čím dál častěji.


Jaké jsou důvody, že naše vlasy nejsou jako z reklamy a jak jich docílit

15. 2. 2017

Reklamy na šampony, barvy na vlasy a další vlasové produkty vídáme v médiích denně. Vytoužená hříva, které však díky jedinému prostředku údajně docílíme, se ne a ne dostavit. Co tedy děláme špatně? A lze kvalitu vlasů opravdu ovlivnit natolik, aby se přestaly negativně projevovat naše geny?


Nová generace profesionálních notebooků řady ThinkPad X1

15. 2. 2017

Před rokem uvedla společnost Lenovo na trh rozšířenou řadu produktů ThinkPad X1 a dala tak jasně najevo odhodlání přicházet s nekompromisními inovacemi a nabízet všestranná zařízení, která jejich majitelům zajistí co možná největší komfort ve stylovém kabátě. V letošním roce na toto odhodlání navazuje nová generace zařízení ThinkPad X1, která byla speciálně navržena tak, aby vyhověla neustále se měnícím pracovním prostředím a potřebám lidí, kteří se v nich pohybují.


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (43.97%)
Používám speciální přípravky (21.65%)
Chodím častěji ke kadeřnici (18.73%)
Dělám si domácí masky (15.66%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš