O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana

Market

Sháníte dárek na poslední chvíli? Kniha Labutě z Páté Avenue od Melanie Benjamin

20. 12. 2017

Příběh kontroverzního přátelství spisovatele Trumana Capoteho, autora Snídaně u Tiffanyho, a celebrity Babe Paleyové

více »

Fakta

Aerobik je stále mladý, právě slaví 25 let!

25. 11. 2017

Když se u nás v 80. letech minulého století objevil nový sportovní směr spojující aerobní cvičení s hudbou, asi nikdo netušil, jaké nadšení vyvolá, a že se právě Česká republika jednou stane „aerobikovou“ velmocí. Velké zásluhy na vzniku široké členské základny, špičkové úrovni trenérů i výtečné pověsti našich závodníků ve světě má Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz. Právě nyní slaví 25 let své činnosti.

více »

10 tipů, díky kterým ušetříte tisíce ročně

19. 1. 2018

Máte napjatý rozpočet a nevíte si rady, kde tu a tam vyšetřit pár korun navíc? Podělíme se s vámi o osvědčené tipy, díky kterým budete schopni dát ročně stranou i několik tisíc.


Probuďte k životu vlasy přešlé mrazem

17. 1. 2018

Teploty pod bodem mrazu jsou pro pokožku hlavy i samotné vlasy nepřítelem číslo jedna. Mráz vlasy vysušuje a zbavuje síly a odolnosti. Bez pravidelné hydratační a vyživující péče nejsou schopny uzamknout uvnitř vlasového vlákna potřebné množství vlhkosti. Vlasové vlákno tím pádem křehne, vysouší se a je náchylnější vůči mechanickému, chemickému i tepelnému poškození. Jak napravit poškozené vlasové vlákno do hloubky a docílit pružných, pevných a zdravých pramenů?


Pět rozdílů mezi infarktem a srdečním selháním

12. 1. 2018

Určitě si umíte představit, co se stane s přístrojem, který vypojíte ze zásuvky. Baterie se vybije a přístroj přestane fungovat. Naše tělo sice není stroj, ale s některými jeho částmi je to podobné. I naše srdce bije neúnavně, každý den, každou minutu, bez jediného zastavení. Umíte si představit, co se stane, pokud srdci začne docházet energie a přestane plně fungovat? Když vypne náhle, jako třeba při infarktu, k lékaři se dostaneme velmi brzy. Pokud se u něj ale nepozorovaně rozvíjí chronické srdeční selhání a baterie tak dochází postupně, nemusíme to vůbec poznat a lékař přichází na řadu často až velmi pozdě.


U českých čtenářů vyhrály Okamžiky štěstí

11. 1. 2018

V žebříčku neprodávanějších knih loňského roku v Knihách Dobrovský zabodovali autoři české beletrie. Vůbec nejprodávanějším titulem se v roce 2017 stal román Patrika Hartla Okamžiky štěstí. Hned za ním čtenáři nejčastěji sahali po severském krimi Lovec králíků od Larse Keplera a po románu Osm od Radky Třeštíkové. Za nimi se v žebříčku prodejů umístili oblíbení severští autoři Jo Nesbo, David Lagercrantz a německý bestseller Blackout od Marca Elsberga. Chybí vám některá z nich? Využijte víkendovou slevu 20 % v prodejnách Knihy Dobrovský.


Jarní veletrh FOR DECOR & HOME nabídne inspiraci na sv. Valentýna i Velikonoce

8. 1. 2018

V polovině ledna se opět uskuteční oblíbený veletrh dekorací a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. Zaměření této odborné akce bude prioritně na téma jarních dekorací, sv. Valentýna a Velikonoc. K vidění bude ale i dárkové zboží a dekorace s celoročním uplatněním. Přední čeští profesionálové připravují pro návštěvníky zajímavý doprovodný program. To vše od 18. do 20. ledna 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.


Projevy atopie lze zmírnit pomocí vhodně zvolené stravy

2. 1. 2018

Potýkáte se s atopickou dermatitidou? Nejste ani zdaleka sami. Nepříjemné kožní onemocnění se netýká jen dětí – ačkoliv většinou zcela zmizí kolem desátého roku života, přibližně u čtvrtiny lidí přetrvává po celý život. Ke spouštěčům patří množství různých faktorů, mezi kterými najdete i nesprávně zvolenou stravu. Ta buďto alergické reakce přímo spouští, nebo tělu neposkytuje všechny potřebné živiny. Pro atopiky to znamená jediné. Musí dodržovat určitá pravidla a neustále si hlídat jídelníček.


Silvestrovské úrazy postihují nejen opilce. Žhavý popel, úlomky i kouř z rachejtlí mohou trvale pošk

30. 12. 2017

Zpestřit si příchod nového roku ohňostrojem plánuje asi třetina Čechů. Ten ale může oslavy pořádně znepříjemnit. Záchranáři napříč republikou totiž během silvestrovské noci vyjíždějí nejen k těm, kteří to přehnali s alkoholem. Výjimkou nejsou ani popáleniny způsobené špatnou manipulací se zábavní pyrotechnikou. Nebezpečí přitom hrozí i při správném zacházení. Žhavý popel a štiplavý kouř ohrožují zrak diváků světelných show.


Co dělat, když klouby bolí v zimě více než obvykle?

28. 12. 2017

Příčin, proč klouby v zimních měsících bolí více než v jiných obdobích, může být několik. Většinou se však jedná o kombinaci více faktorů, kdy ten nejzávažnější lze označit jako revmatoidní artritidu neboli lidově revma. Proč se nemoc s příchodem chladného počasí zhoršuje a jak se lze nejlépe bolesti ubránit?


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (35.46%)
Používám speciální přípravky (20.7%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.51%)
Dělám si domácí masky (23.32%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola

Dobré tipy

  • Posuvné dveře HS portál od společnosti JIS dokonale spojují interiér s exteriérem.
Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš