O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana

Téma: Jarní péče o vlasy

Tři nejčastější hříchy při mytí vlasů. Nedopouštíte se jich také?

15. 4. 2016

Mytí vlasů patří mezi naprosto běžné, pro některé dokonce každodenní úkony, nad nimiž není potřeba nikterak hloubat. Vždyť našamponovat hlavu si dokáže každý. To je jistě pravda, nicméně vysoké procento žen stále dělá při tomto pečujícím rituálu základní chyby, jimiž se nevědomky dopouští hříchu proti zdraví a kráse hřívy. Poradili jsme se s odborníky o správném postupu a volbě vlasových přípravků, abychom měli jistotu, že se v péči o vlasy ničím neproviňujeme.

další články v tématu

Market

Co vám může pomoci se sněhem a ledem?

26. 1. 2016

Už to vypadalo, že řidiči, kteří nezakoupili zimní výbavu na škrabání ledu či odklízení sněhu, ušetřili. Jenže aktuální předpovědi počasí konečně věští příchod zimy, a tak motoristům jistě přijde vhod pomocná ruka v podobě autopříslušenství od tradiční české značky Fieldmann.

více »

Fakta

Špatná péče o kontaktní čočky může poškodit váš zrak

17. 2. 2016

Kontaktní čočky nosí zhruba každý třetí Čech, který má problémy se zrakem. Častěji je volí mladí lidé od 20 do 29 let věku, zejména ženy. I nošení kontaktních čoček má ale svá pravidla. Pokud se jimi jejich majitelé neřídí, mohou si způsobit nepříjemné záněty i trvalé poškození zraku.

více »

Cestovní pojištění - nezapomeňte na odpovědnost za škodu!

1. 7. 2016

Pojistit se na cestu do zahraničí je dnes už samozřejmostí pro většinu Čechů, ať už se chystají za hranice soukromě, pracovně, s cestovní kanceláří či na vlastní pěst. Právě kvalitní cestovní pojištění vám poskytne finanční ochranu v případech, kdy se v cizině dostanete do potíží. Ne vždy však musí mít smůla na cestách podobu zlomené končetiny. Velké peněžní ztráty jsou rovněž spojené s materiálními či zdravotními škodami způsobenými někomu jinému.


Soutěžte s LidskouSílou.cz a odpočiňte si od úklidu!

30. 6. 2016

Časová flexibilita, školení, férový plat, ale i týmový duch v úklidové oblasti, právě to slibuje český online start-up LidskáSíla dámám na úklid. Aktuálně firma zaměřená na propojení dam na úklid se zákazníky hledá nové profesionály. Do dvou let chce start-up zaštiťovat až 2000 profesionálů ve službách. Vyzkoušejte služby LidskéSíly a pojďte si s námi zasoutěžit o jeden z exkluzivních promokódů na úklid!


Tradiční islandský SKYR má premiéru v ČR

28. 6. 2016

Bohušovická mlékárna uvádí jedinečnou novinku, celosvětově oblíbený proteinový výrobek SKYR. SKYR je fermentovaný mléčný produkt, který má již více než tisíciletou tradici v islandské kuchyni. Neobsahuje téměř žádný tuk a má vysoký obsah proteinů. I Češi tak nyní mají na dosah ruky zdravou svačinu z Islandu.


Pryč s plísněmi na nohou

22. 6. 2016

Kdo by se netěšil na to, až bude venku hezky. Oteplení s sebou ovšem přináší i pár záludností. Jednou z nich je plíseň na nohách. Nejenže začneme nosit otevřenou obuv, kdy poškozené nehty nevypadají zrovna vábně, ale zároveň neodoláme návštěvě venkovních bazénů a koupališť, kde se to plísní leckdy dost hemží. Jak s touto nepříjemností bojovat, případně jaká je její prevence?


4 tipy pro řidiče, jak zatočit s nebezpečnou únavou za volantem

20. 6. 2016

Na začátku cesty se možná cítíte za volantem svěží a ostražití, ale po stovce kilometrů se dostaví únava. Přijde pozvolna a nenápadně a s ní i nebezpečné důsledky: ospalost, snížení pozornosti i schopnosti rychle reagovat. Jestliže nechcete během řízení zbytečně riskovat, zkuste zastavit a protáhnout si tělo metody MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí, vám poradí, jak na to.


Jak často bychom měli pít džus?

20. 6. 2016

V květnu se ve Varšavě uskutečnilo mezinárodní setkání expertů týkající se trendů v oblasti prodeje a konzumace džusů v zemích, ve kterých probíhá kampaň “Džusy a pyré – vitamíny ve smart formě.” Odborníci z České republiky, Litvy, Slovenska, Rumunska a Polska komentovali výsledky studie zaměřené na spotřebitelskou znalost džusů a pyré, jejich konzumaci a nutriční hodnoty. Jejich doporučení zní: realizovat vzdělávací aktivity směřující ke zlepšení správných stravovacích návyků.


Boj s cukrovkou ve 21. století: jaká je šance na vítězství?

17. 6. 2016

Jeden z jedenácti dospělých trpí diabetem 2. typu. Přibližně 47 % nemocných přitom o své nemoci neví. Neúprosné statistiky potvrzují varování odborníků: do roku 2040 bude touto chorobou trpět přes 640 milionů lidí po celém světě. Pro boj s cukrovkou je důležitá nejen samotná léčba, ale také důsledná informovanost veřejnosti. Na konci května proto v Praze proběhlo setkání se světově uznávaným odborníkem na diabetes profesorem Bernardem Zinmanem, zaměřené na téma posunu medicíny v léčbě komplikací cukrovky za posledních 30 let.


Srovnání platů: Kolik si vydělá průměrný Čech? A jak se liší platy mužů a žen?

16. 6. 2016

Nárůst minimální mzdy, vyšší průměrný plat a pokles nezaměstnanosti – tak prozatím vypadá rok 2016 v Česku. Průměrná hrubá mzda v Česku se v letošním prvním čtvrtletí meziročně zvýšila o 1119 korun na 26 480 korun. V porovnání s ostatními státy Evropské unie patří čeští zaměstnanci k těm, kteří v práci tráví nejvíce času, zároveň jsou ale stále mezi nejhůře ohodnocenými.


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (41.34%)
Používám speciální přípravky (20.67%)
Chodím častěji ke kadeřnici (17.88%)
Dělám si domácí masky (20.11%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš