O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana

Téma: Jarní péče o vlasy

Tři nejčastější hříchy při mytí vlasů. Nedopouštíte se jich také?

15. 4. 2016

Mytí vlasů patří mezi naprosto běžné, pro některé dokonce každodenní úkony, nad nimiž není potřeba nikterak hloubat. Vždyť našamponovat hlavu si dokáže každý. To je jistě pravda, nicméně vysoké procento žen stále dělá při tomto pečujícím rituálu základní chyby, jimiž se nevědomky dopouští hříchu proti zdraví a kráse hřívy. Poradili jsme se s odborníky o správném postupu a volbě vlasových přípravků, abychom měli jistotu, že se v péči o vlasy ničím neproviňujeme.

další články v tématu

Market

Co vám může pomoci se sněhem a ledem?

26. 1. 2016

Už to vypadalo, že řidiči, kteří nezakoupili zimní výbavu na škrabání ledu či odklízení sněhu, ušetřili. Jenže aktuální předpovědi počasí konečně věští příchod zimy, a tak motoristům jistě přijde vhod pomocná ruka v podobě autopříslušenství od tradiční české značky Fieldmann.

více »

Fakta

Špatná péče o kontaktní čočky může poškodit váš zrak

17. 2. 2016

Kontaktní čočky nosí zhruba každý třetí Čech, který má problémy se zrakem. Častěji je volí mladí lidé od 20 do 29 let věku, zejména ženy. I nošení kontaktních čoček má ale svá pravidla. Pokud se jimi jejich majitelé neřídí, mohou si způsobit nepříjemné záněty i trvalé poškození zraku.

více »

Body jako ideální kousek do prázdninového šatníku

28. 7. 2016

Body, které na přelomu 80.a 90. let vlastnila každá milovnice módy, se vrací. Nevyhrnuje se, vypadá báječně se sukní i kalhotami a díky své skladnosti je i ideálním kouskem prázdninového šatníku.


Poznejte svůj fototyp a chraňte se správně před sluníčkem

27. 7. 2016

S přibývajícími teplými dny trávíme čím dál více času venku. Sluneční paprsky jsou pro nás zdrojem nejen lákavého opálení, ale i vitaminu D. Bez něho chřadne nejen náš imunitní systém. Jak se ale opalovat zdravě a bezpečně? Poradili odborníci z Carun Pharmacy.


Symboly léta v kolekci návrhářky Jaroslavy Procházkové

25. 7. 2016

Modely návrhářky Jaroslavy Procházkové mají zvýraznit krásu opálené pokožky. Návrhářka Jaroslava Procházková ve své aktuální kolekci „Just the Colour“ nešetří paletou odstínů, které symbolizují moře, slunce a letní prázdninovou pohodu.


Již 22. ročník veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA

22. 7. 2016

V poprázdninovém týdnu 9. a 10. září 2016 se v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY představí již 22. veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA. Více než tři sta vystavovatelů nabídne široké spektrum známých a prestižních značek profesionální, přírodní či dekorativní kosmetiky, wellnes péče a mnoha dalších oblastí pro krásné tělo a duši.


Frostino – ledové pokušení v Costa Coffee

21. 7. 2016

Letos si oblíbená kavárna Costa Coffee přichystala obsválášť lákavou novinku! Čeká na vás ledové pokušení nazvané „Frostino“. Protože v Costě myslí na všechny, nabízí vám hned několik báječných příchutí s kávou i bez ní – Strawberry Cheesecake Frostino, Coffee Frostino, Coffee Frostino (vanilka/kara­mel/mocha), Creamy Frostino Vanilka a Creamy Frostino Malina & Bílá čokoláda.


Blíží se liberecký festival Benátská! Využijte možnosti vyhrát lístky

18. 7. 2016

Festival Benátská!, jeden z největších českých open airů, se blíží a i Vy můžete být u toho. Zjistěte, co si pro Vás organizátoři přichystali a využijte možnosti soutěžit o volné lístky.


Svatební účes je odrazem osobnosti ženy, volte jej pečlivě

18. 7. 2016

Svatební den je pravděpodobně jeden z nejdůležitějších milníků v životě ženy. Je to právě ona, kdo je středem pozornosti, a tak je jen logické, že chce vypadat dokonale. Jednou ze svatebních kapitol je účes. Ten podléhá trendům, tématu svatby, typu svatebních šatů a délce a kvalitě vlasů. Účes je, zkrátka řečeno, třešničkou na dortu a jeho výběr nelze podcenit.


Krásné oblečení na léto musí být i pohodlné

14. 7. 2016

Léto je již v plném proudu a vy se možná rozhodujete, co si vlastně vezmete na sebe. Možností je opravdu hodně. Záleží pouze na každém z nás, co zvolí do parných letních dní. Dbát je zapotřebí ale nejen na celkový vzhled celého outfitu, ale i na to, jak se budete v daných oděvech cítit. Pohodlí je prakticky stejně důležité, jako je tomu u vzhledu. I my tedy nabízíme několik zajímavých tipů na dámské oblečení do horkého počasí.


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (45.1%)
Používám speciální přípravky (19.61%)
Chodím častěji ke kadeřnici (18.63%)
Dělám si domácí masky (16.67%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš