O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana

Téma: Jarní péče o vlasy

Tři nejčastější hříchy při mytí vlasů. Nedopouštíte se jich také?

15. 4. 2016

Mytí vlasů patří mezi naprosto běžné, pro některé dokonce každodenní úkony, nad nimiž není potřeba nikterak hloubat. Vždyť našamponovat hlavu si dokáže každý. To je jistě pravda, nicméně vysoké procento žen stále dělá při tomto pečujícím rituálu základní chyby, jimiž se nevědomky dopouští hříchu proti zdraví a kráse hřívy. Poradili jsme se s odborníky o správném postupu a volbě vlasových přípravků, abychom měli jistotu, že se v péči o vlasy ničím neproviňujeme.

další články v tématu

Market

Co vám může pomoci se sněhem a ledem?

26. 1. 2016

Už to vypadalo, že řidiči, kteří nezakoupili zimní výbavu na škrabání ledu či odklízení sněhu, ušetřili. Jenže aktuální předpovědi počasí konečně věští příchod zimy, a tak motoristům jistě přijde vhod pomocná ruka v podobě autopříslušenství od tradiční české značky Fieldmann.

více »

Fakta

Špatná péče o kontaktní čočky může poškodit váš zrak

17. 2. 2016

Kontaktní čočky nosí zhruba každý třetí Čech, který má problémy se zrakem. Častěji je volí mladí lidé od 20 do 29 let věku, zejména ženy. I nošení kontaktních čoček má ale svá pravidla. Pokud se jimi jejich majitelé neřídí, mohou si způsobit nepříjemné záněty i trvalé poškození zraku.

více »

Detoxikační medicína slaví v boji proti atopickému ekzému úspěchy

24. 5. 2016

Ti, kteří se s atopickým ekzémem již někdy potýkali, jistě potvrdí, že se jedná o velmi nepříjemné onemocnění. Klasická medicína je však v boji proti zánětům kůže a ekzémům nedostačující, nehledá totiž příčiny. Zastánci detoxikační medicíny je vidí v toxinech nahromaděných v organismu.


Skoncujte s nepříjemnosmi způsobenými podprsenkou

20. 5. 2016

Mezi českými ženami stále panuje velmi nízké povědomí o tomto kousku spodního prádla. Až 80 % žen nosí špatně padnoucí podprsenku. Nepatříte mezi ně i vy? Špatnou volbou přitom nejen kazíte svůj celkový vzhled, ale škodíte i svému zdraví.


Vyzkoušejte ovesnou kaši do kapsy!

20. 5. 2016

Ovesné vločky jsou skvělý zdroj energie a skvěle slouží lidem, kteří se snaží stravovat zdravě a nebo se dokonce účastní fitness soutěží. Ovesné vločky jsou zdrojem zdravých sacharidů, které naše tělo tolik potřebuje – a to abychom měli energii po celý den. Proto se vyplatí dát si vločky ke snídani, nebo třeba k dopolední svačině.


Jediná zahradní aukce v ČR

18. 5. 2016

Kolekce  kvalitních výtvarných děl z 19. a 20. století, historické zbraně a starožitnosti, design, díla uměleckých řemesel i empírový nábytek. A také současné české umění. To vše se bude dražit ve čtvrtek  2. června od 15 hodin v už tradiční zahradní aukci galerie Arthouse Hejtmánek. Ta se jako jedna z mála u nás věnuje nejen obchodování s obrazy, ale na aukcích vždy nabízí i vybrané umělecké předměty a starožitný nábytek. Aukce zde také jako jediná probíhá venku – v malebné zahradě Arthouse Hejtmánek v pražské Bubenči. Sběratelé budou moci licitovat o více než 200 uměleckých děl ze 13. až 21. století, celková vyvolávací cena přesáhne dvě desítky milionů korun.


Inspirujte se bezlepkovými svatebními dorty

17. 5. 2016

Herečka a zpěvačka Míša Doubravová se v létě stane paní Tomešovou. Herce a zpěváka Romana Tomeše si vezme v červnu pod širým nebem. A od tohoto sympatického páru nemůžeme čekat nic tradičního či konvenčního. Netradiční budou svatební šaty i dort.


Zdravé a pevné vlasy nejsou jen mýtem. Řekneme vám, jak na ně.

14. 5. 2016

Pružné, silné a lesklé vlasy jsou zbožným přáním většiny z nás. Vlivem experimentů a nesprávné péče se však tento cíl občas zdá být zhola nemožný. Přitom stačí dodržovat pár základních pravidel. Přečtěte si jakých.


Čím byste udělali radost mamince?

12. 5. 2016

Druhá květnová neděle nám téměř klepe na dveře a s ní přicházející svátek všech maminek. Netušíte, čím byste jí udělali radost? Čokoládová cukrárna v ulici Ostrovského kousek od pražského Anděla nejenže nabízí poctivé cukrářské výrobky se zaměřením na kvalitní čokoládové speciality, ale zakoupit si zde můžete i ručně dělané čokoládové pralinky z belgické čokolády a čerstvých surovin nebo rozličné druhy kvalitní čokolády, gianduiu neboli nugát či slaný karamel. Vše vám zde s radostí a láskou zabalí. A kdybyste čistě náhodou nezkonzumovali pralinky, čokoládu, nugát či karamel na posezení, žádný strach, trvanlivost mají až 4 týdny.


20 úspěšných let na českém trhu

11. 5. 2016

„V roce 1996 jsem vyhrál náročný konkurz a získal výhradní zastoupení značky GERnétic pro Českou republiku, a později díky velice dobrým výsledkům i pro Slovensko,“ vzpomíná Mgr. Ladislav Kavan, majitel společnosti LK SERVIS, generální zastoupení GERnétic pro ČR a SR. „Byl to rok, kdy jsem se poprvé viděl s profesorem Albertem Laportem, francouzským biologem a lékařem. Setkání to bylo vpravdě osudové. Netušil jsem ani, že jsem si podal ruku s člověkem s neobvyklými znalostmi v biologii, gerontologii a oblasti výzkumu přírodních látek. Lékařem, který kus své profesní dráhy věnoval výzkumu a léčbě popálenin, který se zajímal o to, jak lidem pomoci. Tento moudrý muž mne doslova nadchl. Podíval se na vás a věděl, čím strádáte. Celý svět ho zná jako zakladatele francouzské kosmetické značky GERnétic. Značky, která se vyznačuje nezvyklými postupy při výrobě přípravků, i jednoznačnými výsledky v kosmetické péči poskytované klientům,“ dodává Ladislav Kavan.


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (73.68%)
Používám speciální přípravky (5.26%)
Chodím častěji ke kadeřnici (10.53%)
Dělám si domácí masky (10.53%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola
Vaše půjčka
Kvalitní a rychlé půjčky ihned pro každého.

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš