O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Hobby » Článek

Pejskaři, bez psího ručníku se v létě neobejdete

2. 4. 2017

Jestli jste majitelem pejska, určitě to znáte. Po koupání vašeho čtyřnohého člena domácnosti musíte utírat celou koupelnu a marně pejska naháníte, abyste mu pořádně utřeli srst. Právě těmto útrapám předejdete díky českému výrobku. Jedná se o speciální psí ručník, který díky svému tvaru a materiálu usnadní každé koupání.

Praktický ručník pro psy je speciálně navržen pro bezproblémové osušení jejich srsti. Má unikátní tvar s otvorem na hlavu, který pejskům sedí a zajistí vsakování stékající vody do ručníku. Širší část ručníku zůstává volná pro frotýrování psa a vysušení celého těla včetně osušení paciček a ocásku. Bez této vychytávky se v létě opravdu neobjedete.

Jak postupovat při vysoušení pejska psím ručníkem?

Po koupání pejska nechte stoupnout nebo sednout na užší část ručníku. Voda stékající z jeho srsti se vsakuje rovnou do ručníku a širší část je volná pro utírání.

Ještě, než se stihne pejsek oklepat přehoďte přes něj širší část ručníku a hlavu provlékněte otvorem. Ručník je navržen tak, aby jeho širší část sloužila pro pohodlné frotýrování srsti psa.

I po vyfrotýrování a vysušení celého těla zbydou na ručníku suché plochy pro dosušení paciček i ocásku; hlavové partie doporučujeme osušovat jako poslední.

Produkt byl vyvinut a testován v Česku a je chráněn patentovým vzorem. Ručník je vyroben ze 100% bavlny a má vynikající absorpční vlastnosti. Po použití jej snadno vyperete v pračce, můžete ho bez obav vyprat i na 60 °C.

Ručník je vhodný pro každého pejska, stačí si jen vybrat tu správnou velikost. V nabídce jsou čtyři základní velikosti od těch nejmenších až po velikost XL určené pro největší psy. K dostání jsou i v různých barevných provedeních. Ceny ručníků se podle velikosti pohybují od 390 do 690 Kč.

Více informací o výrobku se dozvíte na www.psirucnik.cz


publikováno: 2. 4. 2017, v rubrice Hobby
Štítky: domácí zvířata, nakupování, péče o domácnost, pro výjimečné chvíle

Nejčtenější články v rubrice Hobby:

Další články v rubrice Hobby:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (37.96%)
Používám speciální přípravky (21.12%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.4%)
Dělám si domácí masky (20.53%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš