O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Hobby » Článek

Pejskaři, bez psího ručníku se v létě neobejdete

2. 4. 2017

Jestli jste majitelem pejska, určitě to znáte. Po koupání vašeho čtyřnohého člena domácnosti musíte utírat celou koupelnu a marně pejska naháníte, abyste mu pořádně utřeli srst. Právě těmto útrapám předejdete díky českému výrobku. Jedná se o speciální psí ručník, který díky svému tvaru a materiálu usnadní každé koupání.

Praktický ručník pro psy je speciálně navržen pro bezproblémové osušení jejich srsti. Má unikátní tvar s otvorem na hlavu, který pejskům sedí a zajistí vsakování stékající vody do ručníku. Širší část ručníku zůstává volná pro frotýrování psa a vysušení celého těla včetně osušení paciček a ocásku. Bez této vychytávky se v létě opravdu neobjedete.

Jak postupovat při vysoušení pejska psím ručníkem?

Po koupání pejska nechte stoupnout nebo sednout na užší část ručníku. Voda stékající z jeho srsti se vsakuje rovnou do ručníku a širší část je volná pro utírání.

Ještě, než se stihne pejsek oklepat přehoďte přes něj širší část ručníku a hlavu provlékněte otvorem. Ručník je navržen tak, aby jeho širší část sloužila pro pohodlné frotýrování srsti psa.

I po vyfrotýrování a vysušení celého těla zbydou na ručníku suché plochy pro dosušení paciček i ocásku; hlavové partie doporučujeme osušovat jako poslední.

Produkt byl vyvinut a testován v Česku a je chráněn patentovým vzorem. Ručník je vyroben ze 100% bavlny a má vynikající absorpční vlastnosti. Po použití jej snadno vyperete v pračce, můžete ho bez obav vyprat i na 60 °C.

Ručník je vhodný pro každého pejska, stačí si jen vybrat tu správnou velikost. V nabídce jsou čtyři základní velikosti od těch nejmenších až po velikost XL určené pro největší psy. K dostání jsou i v různých barevných provedeních. Ceny ručníků se podle velikosti pohybují od 390 do 690 Kč.

Více informací o výrobku se dozvíte na www.psirucnik.cz


publikováno: 2. 4. 2017, v rubrice Hobby
Štítky: domácí zvířata, nakupování, péče o domácnost, pro výjimečné chvíle

Nejčtenější články v rubrice Hobby:

Další články v rubrice Hobby:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.48%)
Používám speciální přípravky (20.79%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.48%)
Dělám si domácí masky (22.24%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš