O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Vyhrajte nový domácí kávovar Tchibo Cafissimo

13. 8. 2009

Pozvěte přátele, a vychutnejte si lahodné kávové speciality jako cappuccino nebo latté macchiato s nadýchanou mléčnou pěnou přímo u vás doma. Vložte některou z pěti druhů jednoporcových kávových kapslí do přístroje a stiskněte tlačítko v té samé barvě, jako má vložená kapsle. Přístroj si sám zvolí optimální tlak, pod nímž projde voda porcí kávy, aby se plně rozvinul její charakter i aroma. Tchibo Cafissimo využívá jako jediný ve své kategorii tři různé tlaky čerpadla – od slabšího pro překapávanou kávu, přes střední pro café crema až po 15 bar pro přípravu espresa. Svoji voňavou kávovou kreaci můžete završit kopcem našlehané mléčné pěny, kterou připravíte z čerstvého mléka pomocí parní trysky.

Cafissimo: to nejlepší z kávy u vás doma

Tchibo přichází s inovativním systémem Cafissimo, s nímž snadno a rychle vykouzlíte v pohodlí domova lahodné kávové speciality jako cappuccino nebo latté macchiato s nadýchanou mléčnou pěnou. Vyberte si některou z pěti druhů kapslí, nabízejících Caffe Crema a Caffe Crema Mild ze 100% kávy typu Arabica pro přípravu aromatické kávy se sametovou pěnou, intenzivní a plné Espresso Kräftige Röstung, bezkofeinové Espresso Decaffeinato a velmi jemná a chuťově bohatá káva Brazil Mild. Každá kapsle obsahuje vzduchotěsně uzavřenou porci čerstvě pražené kávy. Je to tak snadné: vložte kapsli do přístroje a zvolte intenzitu nápoje podle okamžité chuti. Svůj šálek kávy můžete dovést k dokonalosti chutnou pěnou z čerstvého mléka. Stačí ponořit parní trysku do nádoby s malým množstvím čerstvého mléka a nádobou chvíli kroužit. Výsledkem bude hedvábně jemná, nadýchaná mléčná pěna. Pro dokonalý chuťový požitek doporučujeme použít čerstvé mléko s obsahem tuku až 3,5%.

Více na www.cafissimo.cz

Soutěžte s námi!

Z kolika druhů kávových kapslí si můžete připravit šálek kávy v novém kávovaru Tchibo Cafissimo?

Jeden autor správné odpovědi, zaslané na adresu info@freshin.cz, získává nový domácí kávovar Tchibo Cafissimo. Odpověď označte Soutěž Tchibo. Uzávěrka soutěže je 26.8.2009.


publikováno: 13. 8. 2009, v rubrice Gastronomie
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Gastronomie:

Další články v rubrice Gastronomie:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.33%)
Používám speciální přípravky (20.81%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.5%)
Dělám si domácí masky (22.37%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš