O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Vyhrajte nový domácí kávovar Tchibo Cafissimo

13. 8. 2009

Pozvěte přátele, a vychutnejte si lahodné kávové speciality jako cappuccino nebo latté macchiato s nadýchanou mléčnou pěnou přímo u vás doma. Vložte některou z pěti druhů jednoporcových kávových kapslí do přístroje a stiskněte tlačítko v té samé barvě, jako má vložená kapsle. Přístroj si sám zvolí optimální tlak, pod nímž projde voda porcí kávy, aby se plně rozvinul její charakter i aroma. Tchibo Cafissimo využívá jako jediný ve své kategorii tři různé tlaky čerpadla – od slabšího pro překapávanou kávu, přes střední pro café crema až po 15 bar pro přípravu espresa. Svoji voňavou kávovou kreaci můžete završit kopcem našlehané mléčné pěny, kterou připravíte z čerstvého mléka pomocí parní trysky.

Cafissimo: to nejlepší z kávy u vás doma

Tchibo přichází s inovativním systémem Cafissimo, s nímž snadno a rychle vykouzlíte v pohodlí domova lahodné kávové speciality jako cappuccino nebo latté macchiato s nadýchanou mléčnou pěnou. Vyberte si některou z pěti druhů kapslí, nabízejících Caffe Crema a Caffe Crema Mild ze 100% kávy typu Arabica pro přípravu aromatické kávy se sametovou pěnou, intenzivní a plné Espresso Kräftige Röstung, bezkofeinové Espresso Decaffeinato a velmi jemná a chuťově bohatá káva Brazil Mild. Každá kapsle obsahuje vzduchotěsně uzavřenou porci čerstvě pražené kávy. Je to tak snadné: vložte kapsli do přístroje a zvolte intenzitu nápoje podle okamžité chuti. Svůj šálek kávy můžete dovést k dokonalosti chutnou pěnou z čerstvého mléka. Stačí ponořit parní trysku do nádoby s malým množstvím čerstvého mléka a nádobou chvíli kroužit. Výsledkem bude hedvábně jemná, nadýchaná mléčná pěna. Pro dokonalý chuťový požitek doporučujeme použít čerstvé mléko s obsahem tuku až 3,5%.

Více na www.cafissimo.cz

Soutěžte s námi!

Z kolika druhů kávových kapslí si můžete připravit šálek kávy v novém kávovaru Tchibo Cafissimo?

Jeden autor správné odpovědi, zaslané na adresu info@freshin.cz, získává nový domácí kávovar Tchibo Cafissimo. Odpověď označte Soutěž Tchibo. Uzávěrka soutěže je 26.8.2009.


publikováno: 13. 8. 2009, v rubrice Gastronomie
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Gastronomie:

Další články v rubrice Gastronomie:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (37.96%)
Používám speciální přípravky (21.12%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.4%)
Dělám si domácí masky (20.53%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš