O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Cestování

10x Valašsko pro rodiny s dětmi, jak ho neznáte

10. 6. 2017

Zvlněné kopce a pasoucí se ovečky už dnes dětem mnohdy ke spokojenosti na výletě nestačí. Ve Velkých Karlovicích na Valašsku proto vymýšlejí aktivity v přírodě, na nichž se děti pobaví a také mnohému naučí. Vydat se můžete na Kulíškovu stezku, hledat poklad na Galiku, vyzkoušet golf pro rodiny, a když vám počasí nebude přát, je ideální skočit do „valašského moře“, jak tady přezdívají unikátním slaným termálům.


Amsterdam čekají velkolepé oslavy Králova dne

23. 3. 2017

V Amsterdamu se každoročně pořádají velkolepé oslavy na počest narození krále Viléma Alexandra, který je v Nizozemsku prvním mužským monarchou po více než sto letech. Největší a rozhodně nejzářivější nizozemské oslavy vypuknou 27. dubna 2017 a vy byste na nich neměli chybět.


Kam se letos v Evropě vydat na vánoční trhy?

25. 11. 2016

Ano, mnohé vánoční trhy začaly v evropských metropolích už v půlce listopadu. A kam se vydat? Poradit by vám mohl tento seznam toho nejlepšího, co se v Evropě o adventu děje.


Nejlepší penzion v ČR? Penzion Seeberg u Františkových Lázní

24. 11. 2016

Pořadatelé ankety 4camping.cz Penzion roku vyhlásili výsledky 7. ročníku. Hodnoceno mohlo být 6604 penzionů registrovaných na stránkách Dopenzionu.cz, kde o letošních žebříčcích rozhodlo 10 856 platných hlasů.


Budapešť láká do secesních lázní i na divoké noční jízdy v termálech!

12. 11. 2016

Budapešť je termálním rájem protkaným 118 prameny. Je zde na 15 veřejných termálních lázní, kde se můžete vykoupat ve „vlažné vodě“ dosahující pouze 21 °C, nebo naopak ve „vařící lázni“ se 76 °C. A kam se tedy vydat? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší a pozor: do Budapešti se nyní s autobusy Eurolines dostanete dva za cenu jednoho!


Jak platit výhodně na výletech v zahraničí

21. 10. 2016

Chystáte se vyrazit za lyžováním do Alp či na vánoční trhy do Německa a nechcete zbytečně vyhazovat peníze? Přinášíme několik tipů, které vám na zimních výletech a dovolených pomohou ušetřit rodinné finance a nenechají vás daleko od domova na holičkách.


Polovina Čechů bojuje s časem a pozdními příchody

12. 10. 2016

Celá polovina Čechů přiznává zásadní problémy s dochvilností. Vyplývá to z průzkumu na reprezentativním vzorku populace ČR pro společnost Uber. Zajímavé přitom je, že zatímco vlastní zpoždění připouští již zmíněných 50 % populace, až 85 % Čechů paradoxně tvrdí, že musí na svůj protějšek při schůzkách pravidelně čekat – a to až 10 minut. Meškající se přitom nejčastěji vymlouvají na veřejnou dopravu, dopravní problémy a komplikované parkování. Pro snadnější plánování času proto Uber spustil novinku – umožňující naplánovat si jízdy s předstihem 30 minut až 30 dní. Extra jistotu „dorazit včas“ přitom Češi nejčastěji požadují před pracovním pohovorem nebo odletem/odjezdem letadla, vlaku nebo autobusu. Překvapivě pozdní příchody Čechům tolik nevadí v případě návštěvy u lékaře nebo rande.


Tip na výlet: Kolem Kašperských Hor po stopách zlatokopů

27. 9. 2016

Šumava je jednou z nejoblíbenějších výletních destinací u nás. Kromě nádherné přírody totiž skrývá i řadu tajemných příběhů, do kterých se tady můžete ponořit. Co byste řekli vrátit se v čase a projít se cestou zlatokopů?


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (41.21%)
Používám speciální přípravky (21.26%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.04%)
Dělám si domácí masky (17.48%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš