O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Bydlení » Článek

Za inspirací na jarní veletrhy bydlení ABF

18. 1. 2015

Pomalu jsme se přehoupli do nového roku 2015 a to znamená, že začíná nová výstavní sezóna. Do jarních veletrhů ještě pár měsíců zbývá, ale malá připomínka neublíží. Co nás čeká? Především kvarteto FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN A FOR OFFICE – soubor veletrhů, jehož společným tématem bude bydlení, rekonstrukce a zahrada.

Na co se můžete těšit?

Ze zajímavostí veletrhu FOR FURNITURE můžeme již nyní uvést třeba novou kolekci ověnčenou hned několika oceněními za design –  LaVista Collection, kterou představí český výrobce firma Jelínek na veletrhu nábytku For Furniture. Tradiční součástí veletrhů se stala přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER, která se letos představí ve zcela novém formátu, jež dá prostor českým výrobcům, renomovaným zahraničním značkám, mladým designerům a architektům. Na této akci nebudou chybět ani taková jména jako jsou Jan Plecháč a Henry Wielgus, kteří se již etablovali svými produkty a svou prací na mezinárodní designérskou scénu.

Na veletrhu For Habitat, který je zaměřen na stavbu, rekonstrukce a bazény, uvidíte řadu vzorových expozicí a inovativních stavebních prvků.

For Garden je jediným uceleným veletrhem zahrad a jejich vybavením v ČR. Již nyní je přihlášena řada předních výrobců a prodejců zahradního nábytku a grilů, zahradních center a dodavatelů exteriérových stavebních prvků.

Čtveřici pak doplní For Office jakožto odborný veletrh na kancelářské a komerční prostory. Na veletrhu uvidíte v české premiéře třeba novinku od německého designéra Martina Ballendata – kombinaci židle, houpacího křesla a sedla s opěradlem v poutavém designu, pohybujícím se mezi retro a moderním stylem.

Sledujte s námi aktuality z příprav, tipy na vystavovatele a jejich novinky na http://www.for­furniture.cz/.


publikováno: 18. 1. 2015, v rubrice Bydlení
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Bydlení:

Další články v rubrice Bydlení:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.33%)
Používám speciální přípravky (20.81%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.5%)
Dělám si domácí masky (22.37%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš