O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Aktuálně » Článek

ZUprofit - nakupujte na stovkách českých i zahraničních e-shopů a získejte část peněz zpět

5. 10. 2013

Nakupujete zboží nebo služby na internetu a chcete je pořídit ještě levněji? Nebo jste se těmto nákupům doposud vyhýbali? Každopádně zbystřete. Na adrese www.zuprofit.cz byl spuštěn projekt, díky kterému můžete nakupovat na stovkách českých i zahraničních e-shopů a dostat část utracených peněz zpět! Nakupovat lze jednoduše na mnoha internetových obchodech nabízejících elektroniku, spotřebiče, kosmetiku, módu, vybavení domácnosti, potřeby pro děti, sport a volný čas, pojištění, ubytování v hotelích, dovolené a mnoho dalších věcí a služeb.

Získáte i bez nákupu

Prostřednictvím Zuprofit.cz můžete získat peníze i v případě, že neutratíte ani korunu. Pokud doporučíte nákup svému příbuznému či kamarádovi, získáte část vrácených peněz z jeho útraty vy. Můžete si tak vytvořit tým lidí, kteří budou přes Zuprofit.cz nakupovat a vám budou přibývat finance.

Ale zpátky k samotné podstatě věci. Jak je možné, že dostanete část utracených peněz zpět? „Jenom v České republice se rozdělí ročně v provizních systémech (tzv. affiliate programech) přes 25 miliónů Kč,“ říká Vanda Tobiášová, projektová manažerka Zuprofit.cz a upřesňuje: „Tyto provize si zprostředkovatelé, firmy a webové stránky, které přivedou zákazníka na daný e-shop , dělí v určitém poměru mezi sebe. Zuprofit.cz je součástí tohoto systému a my jsme se rozhodli část peněz, kterou bychom jako provizi od našich obchodních partnerů dostali my, rozdělit zpět mezi své zákazníky.“

Co vše si lze přes Zuprofit.cz výhodně pořídit?

Elektroniku, počítače, domácí spotřebiče, kosmetiku, drogerii, produkty týkající se zdraví, módu, oblečení, obuv či doplňky, hodinky a šperky. Stejně tak potřeby pro sport, volný čas, děti, bydlení, domácnost, zahradu či domácí miláčky. Výhodně zde pořídíte také pojištění, ubytování v hotelech, zájezdy či letenky. A přes Zuprofit.cz získáte dokonce i slevu z nákupů na slevových portálech.

Konkrétní příklady úspor – peněz zpět na Zuprofit.cz

Povinné ručení na ipojištění.cz –  až 260 Kč

Nábytek na Dormeo.cz – až 6 %

Modnidoplnky.cz, Sperky.cz – až 6 %

Alpharooms.com –  až 6 %

Slevový portál Bigkupon.cz –  až 12, 8 %

Více na www.zuprofit.cz


publikováno: 5. 10. 2013, v rubrice Aktuálně
Štítky: nakupování, peníze

Nejčtenější články v rubrice Aktuálně:

Další články v rubrice Aktuálně:

Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.33%)
Používám speciální přípravky (20.81%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.5%)
Dělám si domácí masky (22.37%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš