O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Aktuálně

Snižte náklady na plyn díky online hře

2. 3. 2015

Hrajte si, bavte se a vrtejte o tisícové poukázky na plyn a od MND v hodnotě 10 milionů Kč. Ve hře jsou i výlety do vinných sklípků a exkurze po místech, kde MND těží a skladuje plyn, a kam se určitě jen tak nedostanete!


Výstava Moderní bydlení opět v ARENĚ Pardubice

5. 2. 2015

Rozvojový fond Pardubice a. s. zve srdečně všechny, kdo plánují stavbu domu či bytu, zařizování interiéru či zkrášlení zahrady na výstavu Moderní bydlení a zahrada, která se uskuteční ve dnech 6. – 8. února 2015 v ARENĚ Pardubice.


Spolupráce značek Orbit a KFC pokračuje i v letošním roce

14. 1. 2015

Značky KFC a Orbit se opět spojí, aby spotřebitelům přinesly zajímavý dárek. Tentokrát to bude sleva na oblíbený sendvič. Při nákupu duopacku či sáčku žvýkaček Orbit Peppermint a Spearmint získají spotřebitelé kupon na nákup sendviče Zinger v KFC za speciální cenu 30 Kč.


Další konference ze série “Inspirace a restart kariéry” se blíží

10. 1. 2015

Nejdůležitější akce roku pro všechny, kteří chtějí udělat v životě další krok a nevědí přesně jak, se blíží. Již třetí ročník konference ze série “Inspirace & Restart kariéry” s podtitulem “Restart myšlení” se uskuteční ve čtvrtek 5. února v pražském Dance Union klubu (Vinohradská 25, Praha 2).


Shoptet má nové pracovní prostory

16. 12. 2014

Spokojenost v zaměstnání a pracovní výkon ovlivňuje množství nejrůznějších faktorů a jedním z nich je i příjemné pracovní prostředí. Tuto skutečnost si uvědomuje vedení firmy Shoptet, která je významným a úspěšným zprostředkovatelem e-shopů u nás. Pro své zaměstnance firma zbudovala nové kanceláře a brala přitom ohled nejen na jejich funkčnost a účelnost, ale neopomněla ani estetické hledisko. Vznikly tak zcela nové prostory, které vyhovují moderním nárokům na vkusné pracovní prostředí.


Peníze z dražby kalendáře poputují na léčbu onkologických pacientů

13. 12. 2014

V Praze byla představena 42. edice kultovního kalendáře Pirelli. Tiskne se jej vždy jen omezené množství a každý má své pořadové číslo. Jeho unikátnost nespočívá pouze v omezeném nákladu, vynikajícím fotografovi a mimořádných fotografiích, ale také v tom, že není určen k prodeji. Společnost Pirelli prestižní kalendář věnuje vybraným zákazníkům, různým osobnostem, například královským rodinám ve Velké Británii či ve Španělsku, a je samozřejmě také předmětem zájmu sběratelů. Existuje ještě jedna cesta, jak kalendář získat: V mnoha zemích jej Pirelli draží a výtěžek je určen na odstranění nespravedlnos­tí světa.


Protkněte domov hřejivou vánoční atmosférou

27. 11. 2014

Adventní čas plný očekávání a tajemna se již pomalu blíží, a proto pro vás Tchibo připravilo zajímavé nápady, díky kterým si toto krásné období můžete užít opravdu po svém. Okouzlující dekorace, novinky ze světa pečení, magické svíčky, ale i stylové domácí oblečení pro maximální komfort. Vychutnejte si advent přesně tak, jak ho máte vy doma nejraději.


Nebojte se virtuálního operátora

27. 11. 2014

V posledních dvou letech se změnila pravidla na trhu s mobilními operátory díky vstupu virtuálních operátorů. V dnešní době jich působí více než 50 a mobilní služby se zlevňují. Za dva roky na trhu získali „virtuálové“ přes milion zákazníků. Mezi nejúspěšnější se díky zajímavé nabídce paušálních tarifů řadí Mobil od ČEZ, který za rok působení na trhu získal 80 000 uživatelů.


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (35.46%)
Používám speciální přípravky (20.7%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.51%)
Dělám si domácí masky (23.32%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš