O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana » Aktuálně

Fotokalendář vzpomínek

3. 11. 2014

Jedinečný kalendář s fotografiemi poslouží nejen k vlastnímu potěšení, ale i jako vynikající dárek pro vaše blízké. Forma kalendáře přitom může být různá.


STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vám pomohou s výběrem dárků

26. 10. 2014

Blíží se Vánoce a s nimi nesmí chybět STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA, které se uskuteční od 11.-14.12. Pokud si kažodorčně lámete hlavu s tím, co koupit, na veletrhu si jistě vyberete. Na jednom místě si můžete vybrat z více než 5 000 originálních dárků za zvýhodněné ceny, načerpat inspiraci a pochutnat si na tradičních specialitách. Od nákupů si odpočinete u hudebního a tanečního programu a vyhrát můžete zajímavé ceny. Děti se rozhodně nudit nebudou. I pro ně budou připravené kreativní workshopy s vlastní výrobou vánočních ozdob, sportovní aktivity v podobě zkušební dráhy a pro ty menší bude k dispozici dětský koutek. Již vloni se zúčastnilo rekordních 355 vystavovatelů a přišlo na 27 693 návštěvníků. Přijďte si užít s celou rodinou tyto předvánoční dny bez shonu a odnést si krásné dárky a zážitky.


I rum může být osobní dárek!

16. 10. 2014

Z obyčejného rumu lze vyrobit exkluzivní osobní dárek. Samolepící etikety mají rozměr 8×12,8 cm a je jich celkem 9 kusů v jedné sadě. Doba zpracování jsou jen tři dny a cena 199 Kč.


Festival zdraví, krásy, pohybu již klepe na dveře…

15. 10. 2014

Už za pár dní proběhne ve 3. patře v prostorách kongresového centra AFI Palace v Pardubicích. Program festivalu je přímo nabitý mnoha zajímavými informacemi, praktickými ukázkami a každý návštěvník si zde najde své. Témata zdraví, krása, pohyb lákají všechny věkové skupiny žen, mužů i dětí a řeší je opravdu každý z nás. Na co se vlastně ve dnech 17. a 18. října v prostorách kongresového centra ve 3. patře AFI Palace můžete těšit?


Nová kniha - Nápady do zahrady!

7. 10. 2014

Kniha potěší každého kdo si někdy chtěl vyzkoušet stavbu pergoly, terasy k bazénu, výrobu boudy pro psa, stejně jako zahradní houpačky, nábytku nebo sestavení domku na nářadí. Kniha je plná návodů doplněných vyzkoušenými podrobnými fotopostupy. Návody jsou určené jak kutilům, tak i těm, kteří mají s výrobou minimum zkušeností. Na realizaci výrobků a jejich povrchovou úpravu postačí mít základní nářadí a postupovat podle fotografií krok za krokem. Těch je v celé knize několik set.


Znáte psí celebrity?

7. 10. 2014

Zatímco dříve psi žili většinou na venkově a venku u boudy, nyní se čím dál více přesouvají do měst. Exkluzivní průzkum pro společnost Royal Canin ukázal, že 55,5% obyvatel měst nad 25 tisíc obyvatel má doma psa. Z nepohodlí venkova se tak psi dostali do tepla bytů, i bytů slavných. Minimálně jednoho psa mají například Marta Jandová, Petra Paroubková, Helena Vondráčková, Monika Marešová, Hana Mašlíková nebo Bořek Slezáček. Jak se o psy starají? Čím je krmí? Kolik času s nimi stráví? Kdo z nich je sportovec a kdo lenoch? Kolik mají psů?


Vydejte se s námi na Festival zdraví, krásy, pohybu

4. 10. 2014

Festival zdraví, krásy, pohybu láká návštěvníky z východních Čech nejen na zajímavé přednášky, ale i na ukázky cvičení a různých pohybových aktivit, zajímavé produkty určené k péči o své zdraví a tělo.


Dveře SOLODOOR a další v novém seriálu Vinaři

2. 10. 2014

Velmi jednoduchým návodem pro českého spotřebitele, jak poznat kvalitní výrobek, je značka CZECH MADE. Společnost SOLODOOR, tradiční český výrobce dveří a zárubní, získala toto ocenění vůbec jako první ve svém oboru. Není proto divu, že je na známku kvality CZECH MADE právem hrdá. Nyní se SOLODOOR rozhodl propojit své jméno s dalšími prestižními domácími produkty a připomenout tak spotřebitelům v novém televizním seriálu Vinaři, že na kvalitu tuzemských výrobků se vyplatí vsadit.


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (39.01%)
Používám speciální přípravky (21.25%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.49%)
Dělám si domácí masky (19.25%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš