O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana

Na léky proti vzácným nemocem čeští pacienti dlouho čekají

12. 3. 2017

Vzácná onemocnění. Známe jich asi 7000, ale víme o nich pořád docela málo. Pacienti čelí řadě překážek, které nemocní s běžnými chorobami neznají. Ani lékaři, kteří se na jejich léčbu specializují, nemají snadnou práci. Totéž platí o výzkumnících, kteří vyvíjejí léky proti vzácným nemocem – takzvané „sirotčí léky“ neboli „orphany“ (anglicky „orphan drugs“).


Neinvazivní omlazení intimních partií

10. 3. 2017

Omlazení, které zůstává ukryto před veřejností, bude vaším malým tajemstvím, jež můžete sdílet se svým partnerem. Omlazení viditelných tělesných partií již není nic výjimečného. Nastupuje nová éra, která přináší možnost rejuvenace jiných částí těla. Díky unikátní neinvazivní metodě Protegé INTIMA, kterou nabízí FORMÉ clinic, získáte větší pocit sebevědomí, zlepšení sexuálních prožitků i spokojenost s novým vzhledem intimních míst.


Fungují opravdu bělící zubní pasty?

9. 3. 2017

Reklamy na zubní pasty nám slibují hollywoodský úsměv se zářivě bílými zuby. Zda je to realita, nebo spíše marketingový tah, zjišťoval test bělicích zubních past, které nechal prověřit spotřebitelský časopis dTest. Dokážou tyto přípravky vybělit a rozzářit zuby? A pokud ano, neplatíme za to obrušováním zubní skloviny?


Již zítra startuje další ročník World Of Beauty & Spa

9. 3. 2017

Dva dny plné jarní inspirace a zážitků slibuje 23. kosmetický veletrh World Of Beauty & Spa v areálu PVA EXPO Praha – Letňany, pořádaný 10. a 11. března 2017


Interiérové novinky a trendy pro rok 2017 najdete na veletrhu FOR FURNITURE

8. 3. 2017

Na konci měsíce března se uskuteční největší jarní veletrh nábytku a bytového designu v ČR. Čeští i zahraniční výrobci, dodavatelé, importéři a bytová studia přivezou do Letňan to nejlepší ze své nabídky již ve čtvrtek 23. března. Součástí veletrhu bude i letos přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER.


Pozvánka do světa krásy a harmonie

7. 3. 2017

23. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 JARO opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY v předjarním týdnu 10. a 11. března 2017.


Antivráskové desatero

6. 3. 2017

Že jste už o vráskách četla všechno a hydrataci, kvalitní spánek, pečlivé odličování a ochranu proti UV záření vyjmenujete i ze spaní? Prozradíme vám dalších deset účinných chvatů, které se v boji s útočícím zubem času budou hodit.


4x romantický útěk do Belgie

4. 3. 2017

Hledáte tip na romantický výlet? Vyzkoušejte něco netradičního. Vydejte se do romantických Antverp a prohlédněte si diamanty, které nosily královny. Brusel vás zavede do ráje čokolády. Gent vám nabídne den plný relaxace. A v Liege na vás čeká romantická večeře, na jakou se nezapomíná.


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (41.21%)
Používám speciální přípravky (21.26%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.04%)
Dělám si domácí masky (17.48%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš