O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana

Jak na refinancování hypotéky? Hlavně ho nepropásněte!

24. 3. 2017

Refinancování hypotéky je atraktivním řešení, jak při ukončení fixace snížit pravidelné splátky. Důležitou roli v tomto případě hraje ale především čas – správný moment nesmíte promeškat! Jinak vás totiž může čekat třeba nepříjemné navýšení měsíčních splátek. Jak při výročí fixace neprodělat?


Amsterdam čekají velkolepé oslavy Králova dne

23. 3. 2017

V Amsterdamu se každoročně pořádají velkolepé oslavy na počest narození krále Viléma Alexandra, který je v Nizozemsku prvním mužským monarchou po více než sto letech. Největší a rozhodně nejzářivější nizozemské oslavy vypuknou 27. dubna 2017 a vy byste na nich neměli chybět.


Pasivní dům včetně pozemku za cenu bytu? Aneb vyměňte starý byt za nový úsporný dům

23. 3. 2017

Kdo by nechtěl bydlet v krásném novém domě a ještě přitom ušetřit? V lokalitě Zlonín v současné době probíhá výstavba rodinných domů s extrémně nízkými náklady na energie. Nové pasivní domy mají úsporu energie až 90 % oproti běžným domům.


Novinky od Sephory

21. 3. 2017

Vstupte do začátku jara plná seběvědomí. S novinkami od Sephory se navíc budete cítit krásná a svěží.


Lákavá nabídka potřeb pro děti i bohatý doprovodný program: veletrh FOR KIDS jde do 13. ročníku

21. 3. 2017

Začátkem dubna se opět po roce uskuteční oblíbený soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY. Dvě haly letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA budou patřit všem nastávajícím i stávajícím maminkám. Ty pořídí výbavičku pro miminko i oblečení, ale i potřeby pro větší děti na veletrhu FOR KIDS. Připraven je i lákavý doprovodný program. Návštěvníci mohou za jedno vstupné zhlédnout i veletrhy FOR PETS, AKTIV 55+, FOR TRAVEL a EkoAuto.


Zdravá a svěží jarní nabídka kaváren Costa Coffee

17. 3. 2017

Jaro je za dveřmi a jarní nabídku pro vás přichystaly i kavárny Costa Coffee. je libo zdravé smoothie nebo snad bezlepkový a bezlaktózový jahodový dezert? Kavárnu můžete navštívit jak v Praze, tak v dalších městech po celé České republice. teď nově třeba v Hradci Králové.


Co s vouchery po krachu slevového portálu?

16. 3. 2017

Slyšíte na slovo sleva a rádi využijete každou příležitost trochu ušetřit? Pak byste měli vědět co dělat, když váš oblíbený slevový portál zkrachuje a zakoupený voucher už vám nikde nechtějí vzít.


Jarní novinky SEPHORA

13. 3. 2017

Rozjasněný obličej, lehký ruměnec ve tvářích… To všechno je moc pěkné… Ale co dělat, když se na nás nějak nedostalo? A právě Sephora pro nás připravila spoustu novinek.


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (41.21%)
Používám speciální přípravky (21.26%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.04%)
Dělám si domácí masky (17.48%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš