O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana

Chraňte se před zloději – ideální zabezpečení oken

4. 4. 2017

Zkušený zloděj překoná běžné okno v několika vteřinách. Jakmile je ale nucen překonávat zábrany, často rychle rezignuje. Jaká jsou moderní bezpečnostní opatření, které lze pořídit?


Jarnímu úklidu se věnuje 72 % světové populace, v Česku jej provádí 29 % domácností

3. 4. 2017

Příchod jara je pro většinu lidí spjatý s generálním úklidem domácností. Podle aktuálních studií se jím každý rok zabývá 72 % světové populace. V České republice jarní úklid pravidelně provádí 29 % domácností. Největší pozornost dle výzkumu lidé věnují úklidu ložnice a kuchyně. Mezi nejčastější činnosti pak patří mytí oken, čistění koberců a úklid skříní. Kromě toho se lidé hojně zbavují nepotřebných a nefunkčních věcí, čímž vzniká množství nebezpečného odpadu.


Pejskaři, bez psího ručníku se v létě neobejdete

2. 4. 2017

Jestli jste majitelem pejska, určitě to znáte. Po koupání vašeho čtyřnohého člena domácnosti musíte utírat celou koupelnu a marně pejska naháníte, abyste mu pořádně utřeli srst. Právě těmto útrapám předejdete díky českému výrobku. Jedná se o speciální psí ručník, který díky svému tvaru a materiálu usnadní každé koupání.


Víte, co všechno by měla obsahovat strava vašich dětí?

31. 3. 2017

Asi většina z nás čas od času dospěje k pochybám, zda se naše děti správně stravují. Mají každý den dostatek vhodných živin pro jejich rostoucí organismy? Nekonzumují příliš sacharidů a tuku? Mají dostatek vitamínů? Na téma stravování našich dětí jsme si dnes povídali s RNDr. Pavlem Suchánkem, nutričním specialistou.


Společná rodinná posezení a společné večery

31. 3. 2017

Aktuální životní styl většiny lidí je velmi hektický. Pracujeme nejen v kanceláři, ale i doma, o víkendech a svátcích. Pak jsou tu další povinnosti: uklízení, vaření, domácí úkoly s dětmi, další aktivity – vše ve spěchu. Jak vám 100% džusy a ovocné a zeleninové pyré mohou pomoci v přípravě skvělých momentů s vašimi blízkými? O tom více s RNDr. Pavlem Suchánkem, nutričním specialistou a expertem kampaně „Džusy a pyré – vitamíny ve SMART formě.“


8 tipů pro práci s počítačem bez únavy

29. 3. 2017

Soustředit se na práci není jen tak. Zabrat dostávají nejen oči, ale také psychická a fyzická kondice. Osvojte si tyto triky, ať vám jde práce lépe od ruky.


Přirozený jarní detox

28. 3. 2017

Už v době Aztéků měla sladkovodní řasa Chlorella tak velkou hodnotu, že ji používali jako platidlo. Kolem roku 1890 ji poprvé popsal holandský mikrobiolog M.W. Beijernick , na kterého navázali další vědci až po 1. světové válce. Už tehdy věděli, že tato řasa může být zdrojem živin v případě nedostatku potravin.


Jak vybrat ten správný e-shop?

26. 3. 2017

Řada lidí dává přednost pohodlí online nakupování před náročnou túrou po nákupních střediscích. Špatný výběr internetového obchodu vás ale může o pohodu připravit pozdějšími reklamacemi či náročným vymáháním práva. Jak vybrat správný e-shop a nespálit se?


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (41.21%)
Používám speciální přípravky (21.26%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.04%)
Dělám si domácí masky (17.48%)
více anket »

Dobré tipy

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš