O nás

Fresh-in | www.freshin.cz

Hlavní strana

Pracovat z domova neumí každý. Pro koho se homeworking nehodí?

2. 11. 2017

Možnost pracovat z domova patří mezi nejžádanější benefity a množství firem, které homeworking svým zaměstnancům umožňují, výrazně narostlo. Podle nedávného průzkumu společnosti Microsoft klesl počet lidí, kteří musí být kvůli své práci v kanceláři, o celou třetinu. Práci z domova nyní již umožnují zaměstnavatelé i v oborech, kde bychom to tolik nečekali –  ve veřejném sektoru, stavebnictví, realitách a obchodu. Důležité je ale uvědomit si, že práce z domova nevyhovuje každému. Naučit se pracovat efektivně v domácím prostředí totiž není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Pro koho homeworking není?


Nejnovější trend: Barvěte vousy do odstínu vlasů!

31. 10. 2017

Stále přibývá mužů, kteří si nechávají narůst vousy či knír. Ale i tenhle nový zvyk má mnoho podob, a tak hipstery s upraveným vousem střídají tzv. lumbersexuálové s podobou dřevorubců s plnovousy. Není se tedy čemu divit, že přibývá i Barber shopů a dalších míst, kde se o tuto pánskou trendy ozdobu postarají. A co je podle nového módního oboru zvaného Beard styling dnes nejvíce in? Rozhodně sladit barvu vousů s barvou vlasů!


Pět důvodů, proč jíst Skyr

30. 10. 2017

Skyr je islandský vysokoproteinový mléčný výrobek, který si rychle získává popularitu po celém světě. Vzhledem ke svým nutričním kvalitám je obecně posuzován jako velmi zdravá položka každodenního jídelníčku. Na českém trhu ho jako první představila v loňském roce Bohušovická mlékárna.


Podnikatelé, vánoční šílenství je za dveřmi, jak se na to připravit?

29. 10. 2017

První vánoční dekorace se ve výlohách obchodních domů pravidelně objevují v průběhu října. Tehdy také dochází k pozvolnému nakupování dárků a vánoční nadšenci začínají být připraveni utrácet své těžce vydělané peníze. Na to se musí připravit i maloobchodníci. Jak podpořit vánoční prodeje již na podzim?


Dopřejete pokožce péči i na podzim! Mrkněte na 4 kroky k oslnivě hebkým nohám

26. 10. 2017

Léto a intenzivní sluneční paprsky dají naší pokožce často pořádně zabrat. Proto je září ideálním časem na její regeneraci. Nechte si jeden večer jen pro sebe a dopřejte ji nadstandartní péči. Mrkněte na čtyři jednoduché kroky, s nimiž docílíte hebkých a zářivých nožek raz dva!


Desatero kvalitního jablečného moštu

25. 10. 2017

Pro nástup podzimu není typické jenom zbarvování listů do žlutavých, hnědavých a načervenalých odstínů, ale také sezóna moštování jablek. Slovo „mošt“ běžně používáme, jedná se ale o termín z české legislativy? Jakou by měl mít tento nápoj barvu, chuť a vůni? V čem ho skladovat a jak poznat ten kvalitní? Při výběru vám pomohou mj. i značky kvality – např. Klasa nebo Regionální potravina.


Získejte si přízeň kočky

23. 10. 2017

Může se zdát, že kočky ke svému životu člověka vůbec nepotřebují. Každá má svůj svět, kam pustí jen toho, koho opravdu chce, kdo je pro ni zajímavý, kdo je schopen přinést kočce radost a rozptýlení. Jsou prostě své, osobnosti, které to s námi umí. Někteří, koček neznalí, jí mohou dávat nálepku „falešného“ zvířete, které se nerado mazlí a kontaktům s člověkem se vyhýbá. Opak je pravdou!


Švandovo divadlo uvede Ztracenou čest Kateřiny Blumové

22. 10. 2017

Aktuální novinka Švandova divadla na Smíchově si posvítí na média a teroristy, jak je už v 70. letech minulého století popsal německý velikán Heinrich Böll. Inscenaci Ztracená čest Kateřiny Blumové do komorního Studia připravuje režisér David Šiktanc v české premiéře. Světoznámou novelu z roku 1974, pojednávající mimo jiné o křehkém lidském soukromí a smrtících dopadech dezinformačních článků, uvidí diváci u Švandů poprvé 11. listopadu 2017. Kateřinu hraje Marie Štípková, nová posila smíchovské scény.


Anketa

Jak se staráte o svoje vlasy během teplých a slunečných dnů?

Nestarám (36.48%)
Používám speciální přípravky (20.79%)
Chodím častěji ke kadeřnici (20.48%)
Dělám si domácí masky (22.24%)
více anket »

Dobré tipy

Kuchyňské potřeby
Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Zajímavé odkazy

váš spolehlivý autobazar

www.autoesa.cz

 

bezplatné tipy na úsporu elektřiny

www.setri.sk

 

Náš tip

Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola

Dobré tipy

Designed by Lukáš Svoboda, coded by Karel Koliš